• Головна
  • В області запустили супутниковий моніторинг сільськогосподарських земель
14:00, 15 січня 2019 р.

В області запустили супутниковий моніторинг сільськогосподарських земель

В області запустили супутниковий моніторинг сільськогосподарських земель

Світовий банк завершив першу частину пілотного проекту супутникового моніторингу сільськогосподарських земель у Львівській, Київській та Миколаївській областях.

Як повідомляють у Львівській ОДА, компанія, що здійснює роботи із дистанційного зондування земель на основі космічних зйомок в межах Програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», провела аналіз рослинного покриву земної поверхні. Це дозволило створити карти посівів сільськогосподарських культур, визначити точні межі полів, а також виділити всі основні типи покриттів на пілотних територіях.

Космічний моніторинг дає змогу точно оцінити площу посівів, відстежувати стан рослин на всіх фазах росту, прогнозувати урожай на ранніх стадіях та контролювати агрооперації.

Даний комплекс заходів має на меті підтримати Програму Уряду України у створенні передумов для прозорого функціонування ринку сільськогосподарських земель та підвищення ефективності використання земельних ресурсів, створення основи для інвестицій у сільськогосподарський сектор та сільську місцевість.

Нагадуємо, що 19.07.2018р, у Києві, відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Львівською ОДА та Міжнародним банком реконструкції та розвитку («Світовий банк») в межах реалізації Програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Пілотною територією на Львівщині стала Давидівська сільська об’єднана територіальна громада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #земля

Коментарі

Оголошення
live comments feed...