У Стрийській єпархії відбулось свято «Різдвяної просфори»

У Стрийській єпархії відбулось свято «Різдвяної просфори», Юля Бецко

Вчора,15 січня, в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці духовенство Стрийської єпархії зібралось на «Різдвяну просфору», яка є знаком вдячності Богові за прожитий минулий рік і молитвою, в якій Архиєреї та священики просять Господа благословення на рік прийдешній.

Про це повідомляє прес-служба Стрийської Єпархії УГКЦ.

У своїй проповіді Преосвященний владика Тарас звернувся до духовенства своєї єпархії з розважанням над постаттю св. Йосифа.

На завершення владика Тарас побажав усім душпастирям, щоб вони за заступництвом св. Йосифа утверджувалися в своєму священичому покликанні та сповняли своє свідоцтво віри так, щоб світ почув голос, котрим Господь кличе до себе.

Після Літургії духовенство Стрийської єпархії помолилось перед Ліською чудотворною іконою за тих, хто боронить український народ на Сході в боротьбі з окупантом.

А потім Архиєреї Стрийської єпархії розділили зі священиками Різдвяну просфору. Також цей святочний день був прикрашений вертепом молоді зі Самбірсько-Дрогобицької єпархії та дзвінкою колядою вокального ансамблю «Передзвін» з м. Городок, що на Львівщині.

Фото зі сайту Стрийської Єпархії УГКЦ.

245.com.ua Новини Стрия Стрий новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі