• Головна
  • За агресивну поведінку дітей одне до одного від тепер будуть карати
13:18, 17 січня 2019 р.

За агресивну поведінку дітей одне до одного від тепер будуть карати

За агресивну поведінку дітей одне до одного від тепер будуть карати

У середу, 16 січня, Президент Петро Порошенко підписав законопроект, який визначає поняття "булінг" та вводить адміністративну відповідальність за нього.

Про це повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради.

Агресивна поведінка дітей одне до одного або ж булінг каратиметься штрафом у розмірі 850-1700 гривень або громадськими роботами на 20-40 годин.

Для групи осіб, які знущаються з інших, і для порушника, який займається цькуванням неодноразово впродовж року, покарання будуть підсилені. Для них буде штраф 1700-3400 гривень або громадські роботи на термін 40-60 годин. Такий ступінь покарання закон визначає для підлітків віком 14-16 років, які займаються булінгом, однак його будуть накладати на батьків чи опікунів.

Якщо керівник освітнього закладу не повідомить Національну поліцію про факти булінгу, його чекає штраф у розмірі 850-1700 гривень або виправні роботи на один місяць з відрахуванням 20% заробітку.

Як зазначають в обласній прокуратурі, за минулий рік на території Львівщини зафіксований 21 випадок, коли підлітками скоєно злочини стосовно інших дітей, у 13 з яких із застосовуванням фізичного чи психологічного насильства. Зокрема, це спричинення тілесних ушкоджень, таємне та відкрите викрадення майна.

Третину з таких злочинів вчинено на території закладів освіти та під час навчального процесу.

Також варто зазначити, що у минулому році 168 дітей скоїли 178 кримінальних правопорушень.

Так, за вказаний період розпочато 244 кримінальні провадження щодо неповнолітніх та за їх участі, закінчено 205 кримінальних проваджень. Про це повідомляють у Прокуратурі у Львівській області.

За результатами досудового розслідування до суду скеровано 159 обвинувальних актів стосовно підлітків, 6 клопотань про звільнення неповнолітніх підозрюваних від кримінальної відповідальності у зв’язку із застосуванням примусових заходів виховного характеру за фактами скоєння злочинів невеликої чи середньої тяжкості з необережності, 2клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру.

Також, стосовно 16 дітей, які не досягли віку кримінальної відповідальності, до суду скеровано клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру.

Батьки, приділяйте увагу своїм дітям!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #булінг #поліція #учні #школа #профілактичні бесіди

Коментарі

Оголошення
live comments feed...