На Стрийщині відбулася першість з шахів районної ДЮСШ «Сокіл»

На Стрийщині відбулася першість з шахів районної ДЮСШ «Сокіл», Юля Бецко

На базі Верчанській СЗОШ відбулася відкрита першість з шахів Стрийської районної ДЮСШ "Сокіл". У змаганні взяли участь юні шахісти зі Станкова, Нежухова, Дуліб, Підгірців та Верчан.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів по 10 хвилин кожному учаснику. За підсумками змагань перше місце в старшій віковій групі та у загальному заліку зайняв Павло Федунишин з Дуліб, набравши 6,5 очок. Друге місце посів Андрій Паращинець зі Станкова з результатом 4,5 очки, третє - Іван Паращинець зі Станкова, набравши 4 очки. У молодшій віковій групі переміг Владислав Федунишин з Дуліб, який набрав 5,5 очок. Друге місце зайняв Артур Дрозд з Верчан з результатом 4 очки, третє - Андрій Гриб з Верчан, набравши 4 очки. Серед дівчат перемогла Ангеліна Отришко з Нежухова, яка набрала 5 очок. Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та солодкими призами.

Варто зазначити, що у Верчанах та Підгірцях почав функціонувати шаховий гурток за програмою розвитку шахів у Львівській області. Роботу з дітьми проводить тренер - викладач ДЮСШ "Сокіл" Оксана Прядка.

Фото з сайту Стрийської РДА.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі