• Головна
  • На ремонт молочного павільйону міська рада планує витратити 250 тис. грн
09:51, 30 січня 2019 р.
1

На ремонт молочного павільйону міська рада планує витратити 250 тис. грн

На ремонт молочного павільйону міська рада планує витратити 250 тис. грн

Відповідний проект рішення опублікований на сайті Стрийської міської ради.

Як зазначено у Додатку №1 цього проекту, “однією із найважливіших проблем, на розв’язання якої спрямована Програма, є збереження цілісності відкритого молочного павільйону для продовження експлуатації і придатності для здійснення економічної діяльності".

Метою таких заходів має стати забезпечення належної діяльності КП «Ринок» та створення безпечних умов праці у торгових павільйонах. У свою чергу це також убезпечить покупців на території ринку.

Цільове фінансування Програми здійснюється згідно з планом заходів на її проведення, що затверджується окремим рішенням сесії міської ради, в межах асигнувань, передбачених бюджетом, шляхом спрямування коштів відділу ЖКГ, промисловості, транспорту та зв’язку Стрийського МВК та ГВКБ КП «Ринок».

У додатку також зазначено, що під час реалізації заходів Програми можливі корегування, зміни, уточнення, доповнення пов’язані з фактичним надходженням коштів на реалізацію розділів Програми, уточненням обсягів робіт виходячи з реальних можливостей бюджету.

Відповідно, стрийським депутатам запропоновано підтримати проект рішення, а саме - виділити кошти з міського бюджету у розмірі 250 тис. грн.

На ремонт молочного павільйону міська рада планує витратити 250 тис. грн, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Галя
30 січня 2019 р., 21:34
Та хто туди ходить по молоко?
Оголошення
live comments feed...