• Головна
  • Громади сіл Стрілків та Бережниця озвучили свої проблеми голові РДА
14:36, 30 січня 2019 р.

Громади сіл Стрілків та Бережниця озвучили свої проблеми голові РДА

Громади сіл Стрілків та Бережниця озвучили свої проблеми голові РДА

У Стрийському районі тривають зустрічі голови райдержадміністрації Василя Зубрицького з мешканцями населених пунктів по обговоренню планів розвитку територій на найближчі три роки.Чергова така зустріч відбулася у вівторок, 29 січня, у селах Стрілків та Бережниця за участю першого заступника голови РДА Любомира Кащука та сільського голови Петра Столярського.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Громади сіл висловили ряд пропозицій щодо розвитку цих населених пунктів, це: оновлення комп’ютерного класу у школі, збільшення груп у ДНЗ «Джерельце», вирішення подальшої долі приміщення старої школи, ремонт Народного дому в с. Бережниця, продовження ремонту доріг Стрілків-Бережниця та Стрілків-В. Дідушичі, участь у мікропроектах НВК «Бережницький ЗНЗ І-ІІ ст.. - ДНЗ» та завершення встановлення вікон у Стрілківській СЗОШ І-ІІІ ст..

Поряд з тим мешканці порушили ряд поточних питань, які їх турбують, це тарифи з пасажирського перевезення та перевезення пільгових категорій; благоустрій та засміченість біля джерела в с. Стрілків; демонтаж аварійної водонапірної башти; вирубка лісу та транспортування його через село, з чиєї ініціативи закриті заборонні дорожні знаки щодо маси та навантаження на вісь транспортних засобів у с. Бережниця та с. Слобідка.

Фото з сайту Стрйиської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...