На Стрийщині працюють над профілактикою булінгу серед молоді

На Стрийщині працюють над профілактикою булінгу серед молоді, Юля Бецко

Сьогодні, 30 січня, у приміщенні Стрийського РЦСССДМ відбулося засідання круглого столу з працівниками Стрийського міськрайонного відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Основними питаннями, які були винесені на обговорення, стосувались профілактики булінгу в навчальних закладах Стрийського району у зв’язку із набуттям чинності Закону України від 18.12.2018 р. №2657-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

За результатами проведення круглого столу вирішено інформацію доповідачів взяти до уваги та посилити співпрацю та надання соціальних послуг особам молодіжного віку.

Довідково

Булінг (цькування) – це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Фото з сайту Стрийської РДА.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі