У Стрийській РДА звітують про надходження податків і зборів за минулий рік

У Стрийській РДА звітують про надходження податків і зборів за минулий рік, Юля Бецко

Як інформує управління фінансів Стрийської райдержадміністрації, бюджет Стрийського району за надходженнями податків і зборів до загального фонду зведеного бюджету до річного плану на 2018 рік виконано на 104,4 відсотка.

Загалом, у звітному періоді поступило податків і зборів в сумі 281,2 млн.грн, що на 50,8 млн.грн, або на 22,0 відсотки більше, ніж за 2017 рік. Поступлення податків і зборів до загального фонду районного бюджету складають в сумі 201,6 млн.грн, що становить 101,0 відсоток до річних бюджетних призначень. За звітний період перевиконання доходів загального фонду до уточнених річних призначень також досягли всі бюджети району.

Зведений бюджет Стрийського району за видатками загального та спеціального фондів за 2018 рік виконаний в сумі 717,2 млн. гривень.

З районного бюджету Стрийського району протягом 2018 року проведено видатки загального фонду із врахуванням субвенцій з Державного та обласного бюджетів на суму 562,2 млн.гривень та спеціального фонду на суму 43,7 млн.гривень.

Із загальної суми витрат загального фонду районного бюджету на захищені статті витрат спрямовано 300,8 млн.гривень. Заробітна плата з нарахуваннями працівникам бюджетних установ проведена достроково за другу половину грудня 2018 року в повному обсязі. Станом на 01.01.2019 року заборгованості за захищеними статтями витрат та іншими видатками по бюджету району, немає.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі