• Головна
  • У школах Стрийського району продовжується превентивна робота з учнями
12:16, 31 січня 2019 р.

У школах Стрийського району продовжується превентивна робота з учнями

У школах Стрийського району продовжується превентивна робота з учнями

Організація бесід і зустрічей школярів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в школі, яка дає можливість учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

Як повідомляють у Стрийській РДА, днями відбулася зустріч учнів Добрянської СЗОШ І-ІІ ст. з дільничним інспектором поліції Олегом Галецьким. Він провів роз’яснювально-профілактичну бесіду з превентивного виховання з учнями 5 – 9 класів щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб.

Дільничний інспектор дав змістовну відповідь на попередньо підготовлені вчителями запитання, які є актуальними для нашої школи. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність і як їх уникнути.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...