У Києві поліція затримала керівника КП Стрийської міської ради з "відкатом"

У Києві поліція затримала керівника КП Стрийської міської ради з "відкатом", Юля Бецко

У Києві правоохоронці затримали керівника комунального підприємства Стрийської міської з «відкатом» у 680 тисяч гривень.

 Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Затримали посадовця біля МВЦ працівники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції, слідчого управління поліції Львівської області за процесуального керівництва прокуратури. Останній намагався втекти від правоохоронців.

Під час проведення заходів з протидії злочинам у бюджетній сфери оперативники управління захисту економіки у Львівській області виявили факти корупційної діяльності з боку посадових осіб комунального підприємства Стрийської міської ради.

За фактом протиправної діяльності слідчі слідчого управління ГУНП у Львівській області відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України.

У межах кримінального провадження було встановлено, керівник комунального підприємства разом з суб'єктом господарювання організували злочинну схему по розкраданню бюджетних коштів. З метою отримання коштів з бюджету під час проведення закупівель комунальної техніки її вартість була завищена.

Щоб одержати кошти за техніку в повному обсязі, керівник товариств повинен був надати комунальнику 680 тисяч гривень «відкату».

Сьогодні, 31 січня, у Києві працівники УЗЕ у Львівській області Нацполіції, слідчого управління поліції Львівщина за процесуального керівництв прокуратури Львівської області затримали керівника комунального підприємства Стрийської міської ради у Львівській області. Останній одержав від керівника товариства 680 тисяч гривень «відкату».

Під час затримання керівник КП намагався втекти, правоохоронці були змушені застосовувати зброю.

Наразі керівник комунального підприємства та директор товариства затримані у порядку ст. 208 КПК України

У Києві поліція затримала керівника КП Стрийської міської ради з "відкатом", фото-1 У Києві поліція затримала керівника КП Стрийської міської ради з "відкатом", фото-2 У Києві поліція затримала керівника КП Стрийської міської ради з "відкатом", фото-3 У Києві поліція затримала керівника КП Стрийської міської ради з "відкатом", фото-4 У Києві поліція затримала керівника КП Стрийської міської ради з "відкатом", фото-5
245.com.ua Новини Стрия Стрий новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі