• Головна
  • У районі стартував Марафон актуальних професій
16:35, 5 квітня 2019 р.

У районі стартував Марафон актуальних професій

У районі стартував Марафон актуальних професій

Учнів Стрийщини продовжують знайомити з найбільш потрібними на місцевому ринку праці професіями, зокрема, швачок, кухарів, продавців, монтерів кабельного виробництва, монтерів колії та іншими. 

Як повідомляють у Стрийській РДА, 3 квітня відбулася презентація фаху швачки. Це одна з найдавніших і доволі актуальних на ринку праці професій. Тож учні 8-9 класів Ходовицької СЗОШ із зацікавленням брали участь у профорієнтаційній екскурсії на базі ПРАТ «Стрийська швейна фабрика «Стрітекс».

Під час презентації фаху швачки безпосередньо на виробництві школярі ознайомилися з технологією виробництва з пошиття робочого одягу, побачили, як працюють швачки.

Завідувач швейного виробництва показала юним екскурсантам виробниче приміщення, технологічне устаткування, детально ознайомила з усіма операціями на швейних машинках.

Варто зазначити, що здобути актуальну на місцевому ринку професію швачки можна на кравецькому факультеті Стрийського вищого професійного училища № 34, де є сучасна матеріально-технічна база.

Фото з сайту Стрйиської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий
Останні новини
Оголошення
live comments feed...