• Головна
  • Хто чув сирени оповіщення? Дані від ЛОДА
10:50, 10 квітня 2019 р.

Хто чув сирени оповіщення? Дані від ЛОДА

Хто чув сирени оповіщення? Дані від ЛОДА

Комплексні заходи з перевірки системи оповіщення проводили ще 20 березня поточного року у період з 14:45 год. до 15:00 год.

Однак, результати опитування ЛОДА якості опубліковано лише тепер.

Всього в опитуванні взяли участь 1 376 респондентів.

Найбільш активну участь в опитуванні взяли мешканці м. Львова - 563 респонденти (41,6% від загальної кількості опитаних). У містах Перемишляни, Сколе, Сокаль та Турка опитування не відбулося – не проголосувало жодної особи.

У Моршині проголосувало всього 5 осіб. У Стрию більше – 115 осіб.

Як зазначають у Департаменті з питань цивільного захисту, результати опитування свідчать про наступне.

Оцінили рівень звучання електросирен як “відмінно” 46,1% опитуваних, “добре” 37,4% респондентів, “ледь чутно” та “зовсім не чув” – 8,3% та 8,1% відповідно.

З метою тестування інших варіантів доведення до населення сигналів та повідомлень цивільного захисту створено публічний канал “Оповіщення ЦЗ” в месенджері Telegram (посилання для приєднання до каналу: https://t.me/dczloda), де щоденно оприлюднюються дані оперативної обстановки з питань цивільного захисту, штормові попередження та повідомлення про виникнення небезпечних подій та надзвичайних ситуацій тощо.

Також, за результатами опитування складено електронну карту охоплення звуковими сигналами електросирен території міст обласного значення. На підставі отриманих даних вживатимуться заходи з метою покращення стану оповіщення населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.ua #Новини Стрия #Стрий новини
Останні новини
Оголошення
live comments feed...