• Головна
  • Багатодітним сім’ям будуть надавати соціальну допомогу
12:09, 15 квітня 2019 р.

Багатодітним сім’ям будуть надавати соціальну допомогу

Багатодітним сім’ям будуть надавати соціальну допомогу

Управління соціального захисту населення Стрийської РДА інформує, що з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей з 1 квітня 2019 року запроваджено додатковий вид соціальних виплат, а саме допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Як повідомляють у Стрийській РДА, така допомога надається одному з батьків дитини та призначається на третю і кожну наступну дитину по місяць досягнення нею 6-річного віку. Розмір допомоги на дитину з багатодітної сім’ї становить 1700 гривень щомісячно.

Звертаємо увагу, що одним із документів, який подається для призначення допомоги є, зокрема, копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред'явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред'явленням оригіналу).

Варто зазначити, що управління соціального захисту населення щоденно проводить прийом документів. Упродовж першої декади квітня до управління звернулось 106 багатодітних сімей та подали документи для призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.ua #Новини Стрия #Стрий новини
Останні новини
Оголошення
live comments feed...