• Головна
  • У Стрию шукають додаткові ресурси наповнення місцевих бюджетів
14:21, 17 квітня 2019 р.

У Стрию шукають додаткові ресурси наповнення місцевих бюджетів

У Стрию шукають додаткові ресурси наповнення місцевих бюджетів

У Стрийському управлінні ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч начальника управління Тараса Левицького з заступником міського голови м.Стрия Ігорем Стециком.

Про це інформують у Секторі організаційного забезпечення Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області.

Під час зустрічі обговорили проблему пошуку додаткових ресурсів наповнення місцевих бюджетів, вжиття заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення, забезпечення погашення заборгованості з податків та зборів, декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році та інші.

Не оминули увагою і стан заборгованості зі сплати місцевих податків і зборів фізичними особами-підприємцями, юридичними особами (в т.ч. комунальними підприємствами ) та громадянами, які зареєстровані у м. Стрий повідомив начальник відділу погашення боргу Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області Михайло Яворів. За словами посадовця, з метою забезпечення надходження сум податкового боргу податківцями на постійній основі вживаються заходи, передбачені чинним законодавством. Це, зокрема, надсилання податкових вимог, проведення співбесід, стягнення грошових коштів з рахунків боржників та за інкасовими дорученнями, опис та реалізація заставного майна тощо.

У свою чергу Тарас Левицький зазначив, що оскільки податкова вимога надсилається, якщо сума боргу перевищує 1020 гривень, відповідно громадяни можуть і не знати про його наявність. В зв’язку з цим начальник управління запропонував представникам органів місцевого самоврядування сприяти в поширенні інформації серед мешканців м. Стрий про суми такої заборгованості та проводити відповідну роз'яснювальну роботу з платниками податків, фізичними особами щодо необхідності її сплати.

Не оминув увагою посадовець і питання цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, акцентувавши увагу на видах доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, способах та термінах подання декларації.

Фото  Сектор організаційного забезпечення Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий
Останні новини
Оголошення
live comments feed...