• Головна
  • Як отримати державну підтримку багатодітним сім'ям?
10:02, 18 квітня 2019 р.

Як отримати державну підтримку багатодітним сім'ям?

Як отримати державну підтримку багатодітним сім'ям?

Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат — допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Управління праці та соціального захисту населення Стрийської міської ради інформує, що порядок виплати цієї допомоги затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 250 від 13.03.2019 року.

За цим Порядком допомога надається батькам, які мають статус багатодітної сім’ї та постійно проживають разом з дитиною. Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-ти річного віку включно. Управління праці та соціального захисту населення Стрийської міської ради наголошує, що статус багатодітної сім’ї підтверджується посвідченням, яке має термін дії. До багатодітних сімей належать сім’ї, в яких виховується троє та більше дітей до 18-річного віку, а також діти, які навчаються на денній формі навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації до закінчення навчання, але не довше, ніж до досягнення ними 23-х років. Тому слід звертати увагу на термін дії посвідчення багатодітної сім’ї.

Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто.

Для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначається з 1 квітня 2019 року, на умовах визначених Порядком, затвердженим п.2 постанови КМУ № 250 від 13.03.2019 року.

За інформацією просимо звертатися за адресою: м. Стрий, вул. Незалежності, 3 каб. 2, тел. 5-81-14.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий
Останні новини
Оголошення
live comments feed...