Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию

З ініціативи громадської організації “Молодь Стрийщини” та Михайла Шмігельського зокрема у Стрию створена організаційна група для участі в проекті Brandville. Долучились до процесу обговорення і представники влади.

Тож, минулого тижня гості три дні довідувались про цікавинки нашого міста – ті місця. Якій найпопулярніші для самих стриян.

Зокрема, представники проекту Brandville відвідали стрийську пожежну частину. Будівля має історичне значення для міста, адже була збудована ще на початку минулого століття.

У 2012 році пожежна частина міста святкувала своє сторіччя. До цього дня, працівники відновили стару оригінальну пожежну бричку, яка виставлена на подвір’ї. А також маркована цегла, з якої зводили перші стіни пожежної частини.

Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-1 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-2 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-3 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-4 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-5

Майор Роман Матіїшин розповів про історичні факти та про тих, хто від самого початку пильнували місто від вогню. Також не забув розповісти про техніку, яка зараз перебуває на балансі пожежної частини та продемонстрував спецзасоби на різні складні випадки.

Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-6 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-7 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-8 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-9 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-10 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-11 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-12 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-13 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-14 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-15 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-16 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-17 Brandville: цікаві історичні вилазки гостей у Стрию, фото-18
245.ua Новини Стрия Стрий новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі