Влада міста і району зустрілась з громадськими організаціями

Влада міста і району зустрілась з громадськими організаціями

У п’ятницю, 3 травня, в приміщенні районного Народного дому відбулася зустріч влади міста та району з представниками громадських організацій, діяльність яких спрямована на підтримку осіб з інвалідністю.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Метою заходу було спільне обговорення актуальних питань щодо забезпечення соціальними гарантіями осіб з інвалідністю, які проживають на території Стрийського району, Грабовецької ОТГ, м.Стрий та м.Моршин.

Зустріч такого формату відбулась вперше на Стрийщині, з ініціативи департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

У межах зустрічі обговорили питання, серед яких досвід роботи БФ «Карітас Стрийської Єпархії» УГКЦ з молодими людьми з особливими розумовими потребами, функціонування інклюзивно-ресурсних центрів, інклюзивної освіти, забезпечення осіб з інвалідністю медикаментами згідно з електронним рецептом, доступність, транспортне забезпечення людей з інвалідністю.

Присутні представники громадських організацій, зокрема, Стрийської районної асоціації осіб з інвалідністю, Стрийської міської асоціації осіб з інвалідністю, Моршинського міського товариства інвалідів, Стрийської територіальної організації УТОГ, Стрийської територіальної організації УТОС, громадської організації «Мозок», БФ «Карітас Стрийської Єпархії» УГКЦ та БФ «Надія» надали пропозиції з обговорених питань для включення їх до обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації осіб з інвалідністю на 2019 та наступні роки.

Фото з сайту Стрийської РДА.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі