Громадські слухання щодо підняття тарифів на воду таки відбудуться!

Громадські слухання щодо підняття тарифів на воду таки відбудуться!

Громадські організації таки встигли подати вчора, 6 травня, звернення у Стрийську міську раду щодо проведення громадських слухань з питання підняття тарифів на водопостачання та водовідведення у місті.

Нагадаємо, що 27 квітня, напередодні Великодня, у часописі «Гомін волі», було опубліковане повідомлення щодо підняття тарифів на водопостачання та водовідведення, яке у сумі складатиме 27,45 грн за куб води, про що ми повідомляли раніше.

Згідно з законом, пропозиції та звернення можна було подати впродовж 10 днів з моменту публікації. Варто зазначити, що у цей період було 6 вихідних. І останній термін подачі звернення спливало у понеділок, 6 травня.

Як стало відомо редакції сайту 245.ua громадські активісти від  ГО "Стрийський Майдан", ГО "Почни з себе", та ГО "Всеукраїнське об‘єднання учасників бойових дій (Стрийська філія Львівщини)" зареєстрували звернення щодо проведення громадських слухань. Також вони вимагають оприлюднення висновків виконання зауважень, які були озвучені на минулих громадських слуханнях, які відбувались наприкінці минулого року з цього питання.

Громадські слухання щодо підняття тарифів на воду таки відбудуться! , фото-1

Варто зауважити, що на даний момент КП «Стрийводоканал» має колосальну заборгованість, яка вже сягає понад 8 мільйонів гривень. За розпорядженням міського голови, 10 січня 2019 року була створена робоча група, яка мала вивчити окремі фінансово-господарські питання КП «Стрийводоканал». Однак, результатів роботи даної групи мешканцям не оприлюднено.

Дату та час проведення громадських слухань у Стрийській міській раді повідомлять додатково.

245.ua Новини Стрия Стрий новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі