«Ініціативна група 1» нарешті вирішила зустрітись з громадою міста

«Ініціативна група 1» нарешті вирішила зустрітись з громадою міста

Члени утворення «Ініціативна група 1» повідомили про бажання зустрітись все ж таки з громадою міста та відповісти на запитання, які будуть цікавити містян.

Мова йде про організацію, яка вже тривалий час вимагає надати приміщення у Народному домі для ведення своєї діяльності. А саме – підвальні приміщення, у яких регулярно збирались стрийські музиканти для проведення репетицій.

Конфлікт набрав неабиякого розголосу. Стрийські активісти вимагали від членів «Ініціативної групи 1» відкритої зустрічі, на якій останні мали б пояснити «своє» трактування окремих законів, Конституції України та суті своєї діяльності безпосередньо у підвалах Народного дому.

Однак члени «Ініціативної групи1» ігнорували до цього часу подібні заклики. Натомість вимагали від директора Народного дому все ж надати бажане приміщення у постійне користування, посилаючись на рішення міської ради.

Варто зазначити, що саме рішенням сесії Стрийської міської ради було надано дозвіл на безкоштовну оренду приміщення «Ініціативній групі1» у Народному домі. Однак, у рішенні не було вказано конкретного кабінету, поверху тощо. Відповідно, директор Народного дому запропонував долучитись до впровадженої практики роботи різних громадських організацій та скласти графік зустрічей членів у кабінетах зі спільною орендою кабінету.

Проте, «Ініціативній групі1» така пропозиція не сподобалась і вони вирішили силою відстояти своє право на підвальні приміщення. Саме для цього вони увірвались до кабінету директора Народного дому, де проводили свої збори.

Варто зауважити, що термін безоплатної оренди для громадських організацій спливає у червні. Для подовження пільгових умов, всім громадським організаціям, які мали бажання залишитись у Народному домі, варто було звернутись у міську раду до 10 травня з відповідним проханням. Розгляд таких звернень відбудеться на постійних депутатських комісіях, які передують сесії Стрийської міської ради, на якій і приймається остаточне рішення.

Зустріч заплановано провести завтра, 16 травня, о 16:00 у Народному домі.

245.ua Новини Стрия Стрий новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі