Збори у присутності поліції (ФОТО)

Збори у присутності поліції (ФОТО)

Вчора, 16 травня, у Народному домі відбулась зустріч представників ГО “Громадська ініціатива 1” з представниками інших громадських організацій та активістами.

Однак, конструктивного діалогу не вийшло, адже представники “Ініціативної групи1” вирішили провести зустріч у форматі власного засідання, з веденням протоколу та голосування.

Після оголошення порядку денного, присутніх обурив той факт, що право голосу мали лише ті, хто прийшов на зустріч з паспортом громадянина України. Вони наголошували на тому, що представники “Ініціативної групи 1” не зазначили такої умови та й не повідомили належним чином громаду міста, яка прагнула активного спілкування з ними.

Натомість, для врегулювання ситуації представник зазначеної організації Ігор Шаповаленко, викликав наряд поліції.

Правоохоронці були змушені відібрати заяву та пояснення у присутніх, на яких вказав Ігор Шаповаленко.

Після тривалої паузи, збори ГО “Ініціативна група 1” продовжились у присутності представників поліції.

На завершення, було озвучено, що ГО “Ініціативна група 1” відкрита до співпраці зі всіма, хто хоче працювати для розбудови організації.

Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-1 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-2 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-3 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-4 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-5 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-6 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-7 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-8 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-9 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-10 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-11 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-12 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-13 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-14 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-15 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-16 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-17 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-18 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-19 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-20 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-21 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-22 Збори у присутності поліції (ФОТО), фото-23
245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі