На Стрийщини ветеранам УПА виділено грошову допомогу

На Стрийщини ветеранам УПА виділено грошову допомогу

У Стрийському районі 30 ветеранам Української Повстанської Армії, 51 вдовам політв’язнів та 2 вдовам учасників бойових дій Української Повстанської Армії, виділено разову грошову допомогу в розмірі 1400 гривень за рахунок коштів обласного бюджету. Загальна сума коштів складає 116,2 тис. гривень.

Як повідомляють у Стрийській РДА, виплату проводить управління соціального захисту населення Стрийської РДА через відділення поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів.

Грошову допомогу виділили з нагоди відзначення Дня Героїв, відповідно до розпорядження голови ЛОДА від 13.05.2019 № 451 «Про затвердження Порядку надання та виплати одноразової адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (у новій редакції) та потерпілим від політичних репресій.

Варто зазначити, що окрім цього, коштом районного бюджету здійснюється щомісячна доплата до пенсії учасникам бойових дій УПА та інвалідам війни УПА в розмірі по 600 гривень кожному, а також зазначеним категоріям надається адресна грошова допомога на відшкодування за оплату житлово-комунальних послуг.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі