Жертводавці зі Стрийської єпархії передали 4 автомобілі для військових

Жертводавці зі Стрийської єпархії передали 4 автомобілі для військових

На потреби українських військових зусиллями жертводавців Стрийської єпархії було передано чотири автомобілі.

Про це повідомляє прес-служба Стрийської єпархії УГКЦ.

Один з автомобілів є пожертвою учасника бойових дій Андрія Снігура та Юрія Чернецького. Другий автомобіль для військових став подарунком від священика Стрийської єпархії о. Ігоря Марусина та парафіян храму свв. Бориса і Гліба з Жидачева, які надали запчастини для ремонту. Ще дві автівки було придбано за кошти жертводавців та відремонтовано зусиллями військових капеланів. Три автомобілі було скеровано в зону АТО солдатам Стрийської військової частини, а четвертий для потреб одного з кораблів ВМС.

Варто зазначити що разом з автомобілями, спільнота «Добросії», що діє при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці передала маскувальну сітку для потреб ВМС України. Це вже 128-та сітка сплетена руками учасниць спільноти, яка від початку війни на Сході України завжди старається допомагати нашим захисникам.

За час проведення АТО в храмах Стрийської єпархії звершуються моління за українських військових та настання миру в Україні, а також люди через свої пожертви допомагають у придбанні військової амуніції та медикаментів, які передаються безпосередньо у військові підрозділи.

Фото зі сайту Стрийської єпархії УГКЦ.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі