ТзОВ “Комунальник 1” подав до суду на Стрийський Виконком за борги

ТзОВ “Комунальник 1” подав до суду на Стрийський Виконком за борги

На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Комунальник-1» до відповідача Виконавчого комітету Стрийської міської ради про стягнення збитків в сумі 1 706 443,65 грн.

"Розглянувши позовну заяву та додані до неї документи, суд дійшов висновку про необхідність залишення її без руху", - зазначено в ухвалі, яка оприлюднена у Реєстрі судових рішень Господарського суду у Львівській області 22 травня.

У тексті документу зазначено, що позивачем до позовної заяви долучено ряд документів у копіях. При цьому позивачем не зазначено про наявність у нього або іншої особи оригіналів доказів, копії яких додано до позовної заяви, що є порушенням п.8 ч.3 ст.162 ГПК України.

Тож в Ухвалі зазначено:

1. Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Комунальник-1» до відповідача Виконавчого комітету Стрийської міської ради про стягнення збитків в сумі 1 706 443,65 грн. залишити без руху.

2. Встановити позивачу строк у 10 календарних днів з дня вручення цієї ухвали для усунення позивачем зазначених в цій ухвалі недоліків.

3.Зобов'язати позивача, у випадку виправлення зазначених у цій ухвалі недоліків, подання додаткових доказів, невідкладно надіслати відповідні документи відповідачу. Докази такого надіслання надати суду.

4. У випадку невиконання цієї ухвали у встановлений судом строк, позовна заява вважається неподаною і підлягає поверненню позивачу зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.

ТзОВ “Комунальник 1” подав до суду на Стрийський Виконком за борги, фото-1 ТзОВ “Комунальник 1” подав до суду на Стрийський Виконком за борги, фото-2
245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі