У Стрию не буде дитячої реанімації

У Стрию не буде дитячої реанімації

Саме так відповів профільний заступник мера міста Роман Волинець на чергову електронну петицію з цього приводу.

Нагадаємо, що на сайті електронних петицій була зареєстрована ініціатива щодо створення на базі Стрийської центральної районної лікарні або на базі Дитячої міської лікарні відділення дитячої реанімації інтенсивної терапії.

Пропозиція стриянки за рекордний термін отримала необхідну кількість підписів.

28 травня була опублікована офіційна відповідь за підписом заступника мера Романа Волинця:

“Розглянувши електронну петицію №5/2019 щодо створення реанімації для дітей, повідомляємо наступне.

Невідкладна медична допомога дитячому населенню надається в Стрийській міській дитячій лікарні у палаті інтенсивної терапії, яка на сьогоднішній день оснащена всім необхідним обладнанням: концентраторами кисню, відсмоктувачами, інгаляторами, пульсоксиметрами, імфузоматами, системами для внутрішньовенного крапельного введення та всіма необхідними медикаментами для надання невідкладної допомоги.

За рік в палаті інтенсивної терапії Стрийської МДЛ пролікувались 157 дітей. Але є перелік невідкладних станів у дітей, які згідно протоколів, повинні лікуватись у реанімаційному відділенні. Так, за 2018рік з Стрийської МДЛ у відділення реанімації та інтенсивної терапії Стрийської ЦРЛ було скеронано 7 дітей, оскільки у Стрийській ЦРЛ є відділення анестезіології та інтенсивної терапії, де лікарі пройшли навчання по дитячій реанімації і надають необхідну допомогу.

З питань надання невідкладної медичної допомоги дитячому населенню міста та району існує тісна співпраця і взаєморозуміння між Стрийською МДЛ та Стрийською ЦРЛ . Так, у 2018 році було проліковано у відділенні реанімації та інтенсивної терапії СЦРЛ 45 дітей міста Стрия та Стрийського району, які в більшості випадків транспортовані в ЛПЗ м.Львова службою медицини катастроф.

У зв'язку з вищенаведеним, доводимо до Вашого відома, що окреме дитяче відділення анестезіології та інтенсивної терапії може бути відкрите тільки у багатопрофільній дитячій лікарні, де надається спеціалізована допомога хірургічного та травматологічного профілю”, - зазначено у відповіді.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі