Хто отримає житлові субсидії з травня?

Хто отримає житлові субсидії з травня?

Управління соціального захисту населення Стрийської РДА повідомляє, що у травні відбувається процес перепризначення субсидій на наступний період.

Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься більшості одержувачів субсидії. Решті потрібно буде повторно звернутися до управління соціального захисту населення із коректно заповненою заявою та декларацію про доходи.

Житлову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на 1 травня 2019 не буде простроченої заборгованості понад один місяць з оплати за житлово-комунальних послуг, що не перевищує 340,0грн.

Повторно з документами (заявою та декларацією про доходи) у травні до управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися:

  • орендарям житла;
  • внутрішньо переміщеним особам;
  • сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;
  • сім’ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
  • сім’ям, у яких члени сімей зареєстровані за іншою адресою;
  • сім’ям, в яких відбулися зміни у складі сім’ї.

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані упродовж 30 календарних днів поінформувати Управління соціального захисту населення про обставини, які можуть вплинути на призначення житлової субсидії, зокрема, зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства, їх соціального статусу, зміни у складі сім’ї члена домогосподарства, покупку, набуття права власності чи оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис.грн, тощо.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі