На комісії в РДА розглянули 12 питань стосовно захисту прав дитини

Сьогодні, 30 травня 2019 року, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

На порядку денному розглядалося 12 питань, а саме: розв’язання спору щодо участі у вихованні дітей, доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав матері, надання згоди на здійснення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, надання дозволу на представлення інтересів малолітньої дитини на вчинення правочину щодо нерухомого майна, розгляд листа «Дитячого дошкільного будинку №1» Львівської міської ради щодо переведення дитини, позбавленої батьківського піклування. Також затверджено склад міждисциплінарної комісії для складання, виконання, систематичного перегляду і коригування індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Після розгляду заяв та документів, членами комісії було проведено співбесіди з заявниками та прийнято рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Одночасно з метою захисту прав і законних інтересів дітей, за результатами комісії причетним структурним підрозділам надано доручення для виконання прийнятих на комісії рішень.

Фото з сайту Стрийської РДА.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі