У міській раді відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей

У міській раді відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей

Цього тижня, 29 травня, відбулося чергове засідання Координаційної ради Стрийського міськвиконкому з питань захисту прав дітей. У засіданні взяли участь представники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу молоді та спорту, закладу охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту населення, відділу культури, міськрайонного центру зайнятості, міськрайонного відділу з питань пробації, відділу ювенальної превенції ВП ГУНП у Львівській області.

Про це повідомляють у Стрийській міській раді.

Під час засідання, присутні заслухали звіт про роботу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м.Стрия щодо надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу родин з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та доповідь про роботу Стрийського міськрайонного відділу з питань пробації з неповнолітніми дітьми, які засуджені до покарання з відтермінуванням.

Також, було обговорено питання організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю для запобігання молодіжного безробіття.

Результатом проведення координаційної ради стало узгодження алгоритму взаємодії між структурами при розв'язанні питань захисту прав дітей та молоді.

Фото зі сайту Стрийської міської ради.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі