Стрийські правоохоронці зустрілись з громадою міста

Стрийські правоохоронці зустрілись з громадою міста, Юля Бецко

Вчора, 19 червня, відбувся круглий стіл за участі керівництва Стрийського відділу поліції, представників влади та громадських активістів.

Іван Малиш, начальник Стрийського ВП та Роман Вовк, заступник начальника Стрийського ВП, розповіли присутнім про стан організації превентивної роботи та стан боротьби зі злочинністю на Стрийщині.

Не оминули увагою присутні і проблемні питання в діяльності поліції. Мова йшла про несвоєчасне прибуття на виклики екіпажів, ігнорування порушень правил дорожнього руху та продаж алкоголю після 22:00 попри заборону міської ради.

Керівництво Стрийського відділу поліції вислухало зауваження та пояснили можливі причини таких фактів. Однак заявили, що все озвучене візьмуть до уваги і будуть враховувати у майбутньому.

Попри критику і зауваження, всі присутні намагались знайти спільні шляхи розв'язання проблем: насильства в сім'ї, алкоголізму, наркоманії та злочинності неповнолітніх. Правоохоронці разом з представниками громадських організацій та активними стриянами, які були присутні, почали розробляти спільні напрацювання у розв'язанні даних питань.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі