Калин Мар’ян Миронович

Народився 3 листопада 1974 року в селі Монастирець Жидачівського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, член Політичної партії "Народний Рух України", проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Народний Рух України".

Таку інформацію зазначено на сайті Центральної виборчої комісії.

Передвиборча програма:

"Під проводом Народного Руху українці вибороли незалежність. Але це ще не та Україна, якої прагнула партія та народ України, бо у 1991 році президентом обрали не борця за незалежність рухівця В’ячеслава Чорновола, а його комуністичного опонента. У підсумку, як засвідчили майже три десятиліття, українці отримали замість гідності – національне приниження, замість міцності – незахищеність, замість добробуту – бідність.

Хоча незалежність і шлях до європейської цивілізації збережено, здолати корупційну олігархічну систему та створити умови для розвитку і процвітання не вдалося.

Місія – формування нації громадян, які матимуть гідність, міць і добробут.

Вільний українець – самодостатній і самозабезпечений. Він вірить у себе, покладається на власні сили. Він не може бути залежним від держави, бо сам собі господар, контролює чиновників і витрати коштів, чесно платить податки.

Вільний українець – самозахищений. Він готовий взяти до рук зброю для захисту від ворогів себе, родину, майно, країни, власної свободи і незалежності.

Вільний українець – самоврядний. Він – господар на власній землі, для управління в масштабах регіону і країни співпрацює з іншими членами суспільства.

Вільний українець – ресурсно ефективний. Він застосовує енергоощадні технології, організовує рівні для всіх умови використання і виробництва енергії, він проти пільг монополістам, за обґрунтовані тарифи через змогу обирати постачальників.

Вільний українець – свідома і відповідальна особа. Він цікавиться новим і захищає інформаційний простір від маніпулятивного впливу шкідливої інформації та пропаганди, критично мислить і має добру пам’ять на обіцянки політиків, довіряє не слову, а ділу.

Пріоритети:

Українська армія – основа з основ української державності.

Українська освіта повинна стати основою держави, її рушійним проривом в економічному розвитку, а відтак – досягнення високого рівня життя її громадян.

Українська національна культура – основа державотворення, національної безпеки.

Охорона здоров’я – це страхова медицина як інструмент до якісних та доступних послуг.

Добросовісна економіка, залучення інвестицій – шлях до добробуту держави та її громадян.

Розвиток інфраструктури сільських населених пунктів та створення нових робочих місць на селі.

Реформа децентралізації як спосіб зменшення апарату чиновників та наповнення через фінансову децентралізацію місцевих бюджетів.

Соціальна політика:

встановлення справедливої та гідної оплати праці працівників бюджетних установ згідно ЄТС з першим тарифним розрядом у розмірі мінімальної заробітної плати;

скасування законодавчих актів щодо збільшення пенсійного віку жінкам та відновлення пільгових пенсій за вислугу років;

встановлення розумних співвідношень та диференціації в оплаті праці працівників.

Цілі і принципи:

Стратегічність. Економічний розвиток ґрунтується на власних цілях, ресурсах і механізмах. Стратегічний партнер – західна цивілізація

Одночасні горизонтальні і вертикальні реформи. Жорстке викорінення корупції

Реформи повинні бути не болючими, привабливими для населення і підтримуватися ним. Робочі місця – основоположна мета держави

Залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій

Податкова система: перехід від складної системи до простої шляхом тимчасового застосування податку з обороту та мінімізації кількості податків, перерозподіл коштів із сировинних секторів в інноваційні

Закупівлі за державні кошти – відповідно до прозорих процедур, але за пріоритетом економічної доцільності і орієнтації на виробництво в Україні

Нова система державного управління спрямована на досягнення економічного зростання. Державна служба має бути морально і матеріально привабливою.

Підтримка на окрузі:

інвестиційні проекти;

дорожня інфраструктура;

соціальна інфраструктура;

благоустрій;".

Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Працівники Стрийського відділу поліції разом з представниками Консультативної місії Європейського Союзу та місцевої влади обговорили питання, пов’язані з облаштуванням безпечного середовища у громаді Дашави. Також говорили про протидію домашньому насильству, запобігання дорожньо-транспортному травматизму та інші безпекові проблеми. Зустріч була організована для поглиблення співпраці між правоохоронцями та громадою для успішного розв'язання проблем, що найб...
Культура
Минулого тижня, 13 листопада, відбулося засідання комісії з розподілу бюджетних коштів на книговидання. Відповідно до “Положення про порядок надання фінансової підтримки видавництва книг, інформаційних видань, брошур”, затвердженого рішенням виконавчого комітету Стрийської міської ради від 20 листопада 2018 року №273 “Про затвердження Положення про порядок надання фінансової підтримки видавництва книг, інформаційних видань, брошур”, вирішено виділити кошти...
Суспільство
Минулого тижня, 13 листопада, відбулося засідання міської комісії щодо розгляду заяв про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста. Допомогу будуть надавати за рахунок коштів міського бюджету. Допомогу надано 40 громадянам на суму 66 тис. грн.
Економіка
Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону опубліковане на сайті Стрийської міської ради. Земельні ділянки несільськогосподарського призначення, що розташовані за адресою: Львівська область, м.Стрий, вул. Д.Яціва (в межах населеного пункту);Львівська область, м.Стрий, вул.Галицька (в межах населеного пункту).Для більш детальної інформації натисніть тут.
Кримінал
Невдовзі фігуранту оберуть міру запобіжного заходу. Прокуратура клопотатиме про тримання під вартою без права внесення застави. Як повідомляє прес-служба Прокуратури у Львівській області, виконавець злочину сам розповів про цей факт правоохоронцям та погодився на співпрацю. Замовником  виявився 47-річний житель Стрия на Львівщині, який цьогоріч у жовтні запропонував колишньому АТОвцю позбавити життя свою жертву. Такі «послуги» оцінив у 7 тис доларів США, а...
Культура
У неділю, 17 листопада, у Стрию покажуть фільм “Зима у вогні”. Показ присвячений річниці Революції гідності. Стрічку можна буде переглянути у Музеї-садибі родини Бандерів (м. Стрий, вул. Львівська, 20). Початок о 14.30. Вхід вільний.
Суспільство
У четвер, 21 листопада, у Стрийському міському Будинку культури відбудеться творчий вечір Зеника Медюха. У програмі заходу пісні написані в АТО. Також на вечір завітає Віктор Винник, лідер гурту "Мері", гурт "Кулі". Початок о 17:00. Вхід за запрошеннями, які можна отримати у касі МБК.
Культура
У Виставковому залі, вул. Шевченка, 107, експонується виставка робіт студентів та викладачів Стрийського вищого художнього професійного училища “Ретроспектива — 75”, присвячена ювілею навчального закладу. У Меморіальному музеї Ольги Бачинської, вул. Валова, 6, Діє міні-виставка “Яворівська забавка”, Майстрині Оксани Когут, с. Янів, Яворівського району. У музеї Петра Обаля, вул. Шевченка, 107, діє міні-вистава робіт Таїсії Гайдукевич в техніці квілінг “Птах...
Культура
Учора, 12 листопада, в центральній районній бібліотеці відзначили 90 - річчя керівника Крайового Проводу ОУН, багатолітнього в’язня радянських концтаборів, поета і мислителя Зеновія Красівського. Про це повідомляють у Стрийській РДА. Про тернистий шлях нашого земляка, що пройшов в’язниці, тортури, заслання, його участь у визвольній боротьбі за самостійність України йшлося у виступі провідного бібліотекаря Євгенії Рисин під час історико – краєзнавчого калей...