Карпінська Ірина Ярославівна

Народилася 1 червня 1984 року в місті Моршин Львівської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний спеціаліст відділу моніторингу проектів державних інвестицій та МТД департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, член Української партії, проживає в місті Стрий Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Українська партія.

Таку інформацію зазначено на сайті Центральної виборчої комісії.

Передвиборча програма:

"Дана програма спрямована на вирішення неминучих суперечностей між потребами кожного окремого громадянина та зростанням добробуту і захистом навколишнього середовища, між індивідуальною самореалізацією та вимогами суспільного життя, між особистою відповідальністю та соціальним забезпеченням для всіх. Вона окреслює основні риси політичного мислення та політичних дій. Лише за наявності політичної довіри громадян та далекоглядності наших політиків ці основні риси зможуть бути втілені у поточні політичні рішення.

Від того, як Україна впорається із внутрішніми політичними завданнями у наступні роки, залежатиме не лише її місце та роль у світі, а й добробут і соціальна забезпеченість кожного окремого громадянина.

Свою політичну діяльність у Верховній Раді України я буду спрямовувати на підтримку та ініціювання законопроектів, що сприятимуть реалізації наступних цілей:

Забезпечення розробки та реалізації стратегій місцевого розвитку, спрямованих на економічне зростання, створення робочих місць, розвиток туризму, рекреації, місцевої культури і виробництво місцевої продукції, застосовуючи інноваційні технології та мінімізуючи шкідливий вплив на довкілля.

Покращення умов бізнес-клімату (зменшення податкового навантаження, спрощення податкової звітності) та створення простих умов для осіб, які працюють за кордоном для інвестування власних зароблених коштів в Україну.

Залучення інвестицій у наш регіон.

Створення інституційних та фінансових можливостей для самореалізації потенціалу економічно активної частини населення та розвитку креативної економіки.

Збільшення можливостей для поширення серед населення знань і навичок, необхідних для отримання гідної роботи та підприємницької діяльності.

Поглиблення бюджетної реформи із закріпленням за бюджетами місцевих рівнів максимальної самостійності.

Забезпечення стабільності національної валюти.

Боротьба з корупцією на усіх рівнях

Зменшення бюрократичних процедур, збільшення електронних сервісів.

Децентралізація правоохоронних органів. Забезпечення правопорядку на місцях за рахунок муніципальної поліції підконтрольної місцевій громаді.

Будівництво нових та якісний ремонт доріг, а також стимулювання розвитку якісної, надійної, сталої та доступної інфраструктури, яка базується на використанні інноваційних технологій, у т.ч. екологічно чистих видів транспорту.

Створення у школах сучасних умов навчання, включаючи інклюзивне, на основі інноваційних підходів.

Підвищення якості освіти та забезпечення її тісного зв’язку з наукою.

Можливість гарантовано отримати якісну медичну допомогу незалежно від матеріального стану та місця проживання.

Здійснити реформу фінансування системи охорони здоров’я.

Збільшення охоплення бідного населення адресними програмами соціальної підтримки.

Підвищення купівельної спроможності пенсіонерів та соціально незахищених верств населення.

Забезпечення захисту людей від продукції, що руйнує здоров'я. Заборона ввезення, вирощування та виробництва генно модифікованих продуктів.

Відновлення престижу Моршина, як всеукраїнської оздоровниці.

Для ефективної роботи та реалізації програми, маю намір створити в усіх районах виборчого округу 126 громадські комітети для активної участі виборців в управлінні державою та захисту своїх інтересів.

Вірю у вашу підтримку та у наш спільний успіх!".

Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Працівники Стрийського відділу поліції разом з представниками Консультативної місії Європейського Союзу та місцевої влади обговорили питання, пов’язані з облаштуванням безпечного середовища у громаді Дашави. Також говорили про протидію домашньому насильству, запобігання дорожньо-транспортному травматизму та інші безпекові проблеми. Зустріч була організована для поглиблення співпраці між правоохоронцями та громадою для успішного розв'язання проблем, що найб...
Культура
Минулого тижня, 13 листопада, відбулося засідання комісії з розподілу бюджетних коштів на книговидання. Відповідно до “Положення про порядок надання фінансової підтримки видавництва книг, інформаційних видань, брошур”, затвердженого рішенням виконавчого комітету Стрийської міської ради від 20 листопада 2018 року №273 “Про затвердження Положення про порядок надання фінансової підтримки видавництва книг, інформаційних видань, брошур”, вирішено виділити кошти...
Суспільство
Минулого тижня, 13 листопада, відбулося засідання міської комісії щодо розгляду заяв про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста. Допомогу будуть надавати за рахунок коштів міського бюджету. Допомогу надано 40 громадянам на суму 66 тис. грн.
Економіка
Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону опубліковане на сайті Стрийської міської ради. Земельні ділянки несільськогосподарського призначення, що розташовані за адресою: Львівська область, м.Стрий, вул. Д.Яціва (в межах населеного пункту);Львівська область, м.Стрий, вул.Галицька (в межах населеного пункту).Для більш детальної інформації натисніть тут.
Кримінал
Невдовзі фігуранту оберуть міру запобіжного заходу. Прокуратура клопотатиме про тримання під вартою без права внесення застави. Як повідомляє прес-служба Прокуратури у Львівській області, виконавець злочину сам розповів про цей факт правоохоронцям та погодився на співпрацю. Замовником  виявився 47-річний житель Стрия на Львівщині, який цьогоріч у жовтні запропонував колишньому АТОвцю позбавити життя свою жертву. Такі «послуги» оцінив у 7 тис доларів США, а...
Культура
У неділю, 17 листопада, у Стрию покажуть фільм “Зима у вогні”. Показ присвячений річниці Революції гідності. Стрічку можна буде переглянути у Музеї-садибі родини Бандерів (м. Стрий, вул. Львівська, 20). Початок о 14.30. Вхід вільний.
Суспільство
У четвер, 21 листопада, у Стрийському міському Будинку культури відбудеться творчий вечір Зеника Медюха. У програмі заходу пісні написані в АТО. Також на вечір завітає Віктор Винник, лідер гурту "Мері", гурт "Кулі". Початок о 17:00. Вхід за запрошеннями, які можна отримати у касі МБК.
Культура
У Виставковому залі, вул. Шевченка, 107, експонується виставка робіт студентів та викладачів Стрийського вищого художнього професійного училища “Ретроспектива — 75”, присвячена ювілею навчального закладу. У Меморіальному музеї Ольги Бачинської, вул. Валова, 6, Діє міні-виставка “Яворівська забавка”, Майстрині Оксани Когут, с. Янів, Яворівського району. У музеї Петра Обаля, вул. Шевченка, 107, діє міні-вистава робіт Таїсії Гайдукевич в техніці квілінг “Птах...
Культура
Учора, 12 листопада, в центральній районній бібліотеці відзначили 90 - річчя керівника Крайового Проводу ОУН, багатолітнього в’язня радянських концтаборів, поета і мислителя Зеновія Красівського. Про це повідомляють у Стрийській РДА. Про тернистий шлях нашого земляка, що пройшов в’язниці, тортури, заслання, його участь у визвольній боротьбі за самостійність України йшлося у виступі провідного бібліотекаря Євгенії Рисин під час історико – краєзнавчого калей...