Филик Олег Зеновійович

Народився 13 листопада 1979 року в місті Стрий Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, ТРК "Лан" у формі ТОВ, безпартійний, проживає в місті Стрий Львівської області, судимість відсутня, самовисування.

Таку інформацію зазначено на сайті Центральної виборчої комісії.

Передвиборча програма:

"Закон причинності в умовах новочасся став реліктом минулої доби, канули у лету п’ятирічки, семирічки, десятирічки і загалом планова економіка.

На порядку денному - нова детермінанта під назвою «стратегічне планування», суть якого наступна: якщо не маєш свого – користуйся чужим, але на його умовах. Крапка.

Люди продовжують сподіватися прожити за рахунок міст (або ОТГ, оскільки децентралізацію ніхто не відміняв), забуваючи при цьому, що міста та села завжди жили і живуть за їхній рахунок.

Коли ми з однодумцями вирішили кандидувати до Верховної ради ми чітко знали, яким ми хочемо його бачити регіон, адже Стрий Жидачів , Ходорів , не так давно були носіями потужного промислового потенціалу в Західному регіоні країни.

Реалії сьогодення такі, що виробнича ресурсна база міст перейшла у фазу стійкого спаду, що, в свою чергу, не передбачає нових стимулів розвитку. Саме тому, ми почали моделювати регіон як багатопрофільний регіональний транспортний вузол, центр гуртової і роздрібної торгівлі, центр соціального капіталу та інтенсивного підприємництва, формувати міста як культурно-розважальні і туристичні центри, моделювати розвиток міст як центрів інформаційних технологій.

Серед першочергових завдань чітко вбачається проблема та брак вільних операційних і нерухомих ресурсів міст через непрозору та вкрай неефективну передачу у приватну власність комунального майна. Невиконання планових показників є з більшості податкових зборів, що є наслідком недосконалої бюджетної політики, неефективності системи управління фінансовими ресурсами міст щодо планування та виконання бюджету, нерозуміння ролі місцевих податків як ключового регулятора економіки міст та сіл. Іншими словами, перед тим, як ділити і витрачати, потрібно думати, як примножити і акумулювати .

Свою політичну діяльність у Верховній Раді України я здійснюватиму, виходячи з таких пріоритетів .

На місця передаються усі повноваження, необхідні для розвитку та розбудови інфраструктури краю. Територіальна громада буде самостійно вирішувати, яку школу, дитячий садок, лікарню, дорогу будувати чи ремонтувати. Закон визначить відсоток від кожного з державних податків, який напряму буде спрямований до місцевих бюджетів і жоден київський чиновник не зможе розпоряджатись цими коштами..

Країна почне рухатися шляхом швидких змін, коли до влади прийде дійсно нова генерація політиків, не обтяжених радянським минулим. Громадяни повинні мати можливість відкликати депутатів усіх рівнів у разі невиконання ними взятих на себе зобов"язань. Пільги, привілеї та недоторканність народних депутатів, Президента та суддів повинні бути скасовані.

Захист людей від продукції, що руйнує здоров"я. . Можливість гарантовано отримати якісну освіту та медичну допомогу незалежно від матеріального стану та місця проживання. Інвестиції в освіту та науку — основа майбутнього України.

Земля має належати виключно народу України. Ефективна підтримка державою сільського товаровиробника. Має бути запроваджено безвідсоткові довготермінові позики для розвитку підприємництва у сільських районах. Села мають стати осередками повноцінного культурного, економічного життя з якісною інфраструктурою, освітою, медициною.

Стимулювати самозайнятість, підтримувати малий і середній бізнес. Створювати нові робочі місця та гарантувати перше робоче місце для молоді. Стратегічні галузі економіки та монопольні підприємства мають перебувати у державній власності. Скоротити кількість і зменшити ставки податків, спростити систему оподаткування.

Українська мова — єдина державна мова. Книгодрукування, виробництво аудіо- та відеопродукції українською мають бути звільнені від оподаткування. Захист Української церкви як основи розбудови незалежної Української держави.

Стрийщина , Жидачівщина , Ходорівщина мають бути процвітаючими.

Хто хоче робити - знаходить можливості, хто не хоче робити - шукає причини. Виживають не найсильніші і не найрозумніші, а ті, які швидко адаптуються до змін. Саме зміни мають стати основою сучасної системи цінностей, що визначатиме принципи майбутнього життя наших у наших містах і селах і нашого з вами життя.

З повагою, кандидат в депутати до Верховної Ради Олег Филик”.

Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У четвер, 21 листопада, у Стрийському міському Будинку культури відбудеться творчий вечір Зеника Медюха. У програмі заходу пісні написані в АТО. Також на вечір завітає Віктор Винник, лідер гурту "Мері", гурт "Кулі". Початок о 17:00. Вхід за запрошеннями, які можна отримати у касі МБК.
Культура
У Виставковому залі, вул. Шевченка, 107, експонується виставка робіт студентів та викладачів Стрийського вищого художнього професійного училища “Ретроспектива — 75”, присвячена ювілею навчального закладу. У Меморіальному музеї Ольги Бачинської, вул. Валова, 6, Діє міні-виставка “Яворівська забавка”, Майстрині Оксани Когут, с. Янів, Яворівського району. У музеї Петра Обаля, вул. Шевченка, 107, діє міні-вистава робіт Таїсії Гайдукевич в техніці квілінг “Птах...
Культура
Учора, 12 листопада, в центральній районній бібліотеці відзначили 90 - річчя керівника Крайового Проводу ОУН, багатолітнього в’язня радянських концтаборів, поета і мислителя Зеновія Красівського. Про це повідомляють у Стрийській РДА. Про тернистий шлях нашого земляка, що пройшов в’язниці, тортури, заслання, його участь у визвольній боротьбі за самостійність України йшлося у виступі провідного бібліотекаря Євгенії Рисин під час історико – краєзнавчого калей...
Освіта
Сьогодні, 13 листопада, працівники ювенальної превенції Стрийського відділу побували у міському дошкільному навчальному закладі №6 "Калинонька". Про це повідомляє старший інспектор Сектору моніторингу Стрийського ВП, майор поліції Ольга Марцинюк. У дошкільному закладі, під керівництвом педагогів, малеча активно вивчала дорожню абетку. Поліцейські привітали юних знавців Правил дорожнього руху та застерегли малечу від легковажності на дорозі. Фото Ольги Марц...
Культура
У четвер, 14 листопада, відбудеться презентація виставки “Живопис — життя, життя — це живопис” Людмили і Михайла Риміків. Насолодитись експонатами можна буде у краєзнавчому музеї “Верховина”, вул. Є. Олесницького, 15. Початок о 16:00.
Влада
На черговій сесії Стрийської міської ради будуть розглядати проект рішення “Про внесення змін до складу постійних депутатських комісій Стрийської міської ради”. На підставі заяв від Роксолани Бурак та Наталії Канівець, депутата буде запропоновано підтримати наступне: 1. До складу постійної депутатської комісії питань землекористування, охорони довкілля, будівництва та архітектури включити депутата Наталію Канівець; 2. Зі складу постійної депутатської коміс...
Культура
З нагоди 90-ї річниці з дня народження Зіновія Красівського в приміщенні актового залу НВК "Середня загальноосвітня школа-ліцей" м. Моршина відбувся тематичний захід. Присутні мали змогу почути історії з життя, фрагменти відеозаписів та вірші. На заході був присутній син Зіновія Красівського Ярослав, який також поділився спогадами. Довідково: Зеновiй Красівський – поет, громадський діяч. Народився 12 листопада 1929 року Член Української гельсінської групи...
Суспільство
Вчора, 12 листопада, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук під час робочої поїздки по району проінспектував стан ремонту автодороги О140502 Жидачів-Верчани. Роботи велись у межах села Стриганці. Як повідомляють у Стрийській РДА, роботи проводить підрядна організація Стрийська філія Сколівського райавтодору. Роботи з розпушування наявного асфальто-бетонного покриття та встановлення суцільного шару асфальтобетону проводяться з...
Культура
Відділ культури Стрийської РДА запрошує всіх працівників структурних підрозділів відділу культури Стрийської РДА на урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. З цієї нагоди, 14 листопада, у Стрийському районному будинку культури відбудуться урочистості. Початок о 10:00.