07:02, 3 липня 2019 р.

Турко Олег Мирославович

Турко Олег Мирославович, фото-1

Народився 25 березня 1967 року в селищі Івано-Франкове Яворівського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Івано-Франкове Яворівського району Львівської області, судимість відсутня, самовисування.

Таку інформацію зазначено на сайті Центральної виборчої комісії.

Передвиборча програма:

«Працював, працюю і буду працювати! Для людей! В ім'я України!

У нелегкий для України час звертаюсь до вас, дорогі мої земляки! На сьогодні наша славетна країна потерпає від численних жертв, кровопролиття і руйнації; величезної зовнішньої загрози її суверенітету й територіальної цілісності; економічної, соціальної та політичної кризи.

За таких обставин Україні, як ніколи, потрібна згуртованість усього суспільства, усіх патріотичних сил єдиної країни, а також потужне підсилення легітимної влади, шляхом проведення дострокових виборів до Верховної Ради.

Справжні патріоти нашої держави мають прийти до нового парламенту, щоб він нарешті став дієвим інструментом, який забезпечить мир, гідне життя всіх громадян за європейськими стандартами, та буде надійним щитом української державності.

Велика Україна починається з маленького села чи містечка, де ти народився. На сьогодні наш край потребує вирішення багатьох проблем – на зміну зруйнованим підприємствам мають бути побудовані сучасні виробництва, сільськогосподарські комплекси. Люди мають отримати роботу, молодь – надійні перспективи, пенсіонери – особливу увагу й допомогу.

Окремим і важливим напрямком своєї діяльності вважаю підтримку військовослужбовців Збройних сил України, членів добровольчих збройних формувань, які не шкодуючи свого життя та здоров'я, відстоюють незалежність України. І надалі докладатиму всіх зусиль для матеріально-технічного забезпечення військових підрозділів, а також проведення своєчасної ротації їх особового складу.

Наразі підтримка держави необхідна учасникам антитерористичних операцій та бойових дій, які захищають українську землю, тому на законодавчому рівні підтримаю ініціативи державних структур, зокрема, щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, а також сім'ям загиблих героїв.

До парламенту мають прийти люди, які зможуть ці проблеми вирішити!

Подаватиму законодавчі ініціативи, які сприятимуть створенню робочих місць, підтримці вітчизняного товаровиробника та умов для розвитку малого підприємництва.

Соціальне забезпечення та захист: на державному рівні, впроваджуватиму програми реальної допомоги людям похилого віку, дітям, інвалідам та малозабезпеченим верствам населення.

Підтримка закладів освіти: мережа шкіл, дитячих садочків та інших навчальних закладів буде забезпечена сучасним обладнанням, гідними умовами та новітніми технологіями навчального та виховного процесів.

Підтримка закладів охорони здоров'я та культури: піклуватимусь про проведення оновлення лікувальних установ та сільських будинків культури.

Розбудова мережі автодоріг: ініціюватиму спрямування державних коштів на будівництво та відновлення доріг у сільській місцевості та районних центрах.

Мій основний принцип – відповідальність перед громадянами, які мене обирають.

Я підтримуватиму рідну Львівщину у Верховній Раді та забезпечуватиму її стабільний розвиток! »

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #Олег Турко #вибори 2019 #округ 126

Коментарі

Оголошення
live comments feed...