• Головна
  • Андріана дала концерт у Стрию на підтримку «Української стратегії Гройсмана»
10:09, 12 липня 2019 р.
1

Андріана дала концерт у Стрию на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

Андріана дала концерт у Стрию  на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

Понад дві тисячі стриян вирішили провести вечір четверга на концерті львівської  «зірки» Андріани. Вона продовжує свій тур містами Львівщини на підтримку політичної партії «Українська стратегія Гройсмана». Стрий, вже шосте місто.

Сама виконавиця наголосила, що її вояж має два основні завдання. Перше –тішити людей українською піснею, а друге – підтримати ті системні зміни, які розпочалися в державі. Зокрема Андріана виділила позитивні наслідки україномовних квот на радіо та телебаченні: «Я дякую Володимиру Гройсману за те, що він відчинив двері перед артистами та особисто переді мною. Я довгий час співаю, але те, що я співала рідною мовою, часто ставало на перешкоді в розвитку карєри. Натомість сьогодні українським артистам стало набагато краще, бо українська мова стала модною. Тому потрібно подякувати людям за те, що вони роблять для нас, для нашої культури та мови».

Публіка, яка відвідала виступ Андріани була різноманітною: багато молоді, подружні пари з дітьми. На концерті молоді сімї з дітьми ділились думками щодо сучасної медицини та реформи у сфері освіти, цікавились подальшими реформами , в тому числі децентралізації. Окрім серйозних розмов присутні співали і підспівували. Старшому поколінню сучасні україномовні пісні також припали до вподоби. Репертуар, як виявилося, добре знайомий мешканцям Стрия.

Пан Олександр дуже задоволений тим, що завітав на концерт. Творчість Андріани йому подобається, хоч зізнається, що досі не був шанувальником її пісень. Зате  політичні вподобання співпадають. Чоловікові 48 років і він не приховує – свій голос на парламентських виборах віддасть за «Українську стратегію Гройсмана». «Володимир Гройсман для мене є авторитетом», – каже Олександр, – «Це один з небагатьох прем’єр-міністрів, який так багато зробив для нашої країни. І нова українська школа, яка почала працювати, і політика децентралізації, яку проводив він.Тому я вважаю, що ця партія – то команда справжніх фахівців, яка знає що робити. Вона це вже довела впродовж останніх років».

І як би довго не втримували стрияни співачку своїми оваціями, концерт таки добіг свого кінця. Адже настане новий день і на Андріану чекатимуть нові концерти. Зі Стрия вона вирушила до Миколаєва та Дрогобича. Завершиться тур 19-го липня в Червонограді.

Володимир Макосій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
"Опозиційний блок"
0,0%
"Сила і честь"
2,4%
"Батьківщина"
3,6%
"Патріот"
2,4%
"Сила людей"
0,0%
"Опозиційна платформа - За життя"
1,2%
"Партія зелених України"
1,2%
"Факел"
3,6%
"Самопоміч"
1,2%
"Європейська солідарність"
26,2%
"Українська стратегія"
1,2%
"Громадянська позиція"
1,2%
"Соціальна справедливість"
0,0%
"Слуга народу"
15,5%
"Сила права"
0,0%
"Радикальна партія"
0,0%
"Партія Шарія"
4,8%
"Голос"
27,4%
"Незалежність"
0,0%
"Аграрна партія"
1,2%
"Свобода"
7,1%
#Новини Стрия #Українська стратегія Гройсмана #Гройсман #Андріана #концерт Андріани у Стрию

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Саме зараз вирiшується доля України!
21 липня 2019 р., 18:42
Шановнi виборцi! Думайте i голосуйте! Хто ще не проголосував, будь ласка, голосуйте та закликайте голосувати родичiв, друзiв, знайомих! Зовiть усiх на виборчi дiльницi, телефонуйте усiм знайомим! Саме зараз вирiшується доля України! Саме ваш голос може стати вирiшальним. Саме вiд вас залежить усе.
Оголошення
live comments feed...