• Головна
  • У міській раді надали відповідь на чергову електронну петицію
14:27, 22 липня 2019 р.

У міській раді надали відповідь на чергову електронну петицію

У міській раді надали відповідь на чергову електронну петицію

Звернення, яке набрало необхідну кількість голосів щодо відповідальних за схему руху транзитних автобусів по вулицях міста Стрия, отримало відповідь.

“Розглянувши електронну петицію №8/2019 про рух транзитних автобусів по вулицях міста Стрия інформуємо, що питання про затвердження схеми руху транзитних автобусів, які курсують через м.Стрий , на розгляд сесії Стрийської міської ради не виносилось. При Стрийському міськвиконкомі не створена робоча група, яка б займалась схемою руху транзитних автобусів, що проходять через м. Стрий.

З повагою, заступник міського голови Ігор Стецик”, - зазначено у відповіді.

Мова йшла про електронну петицію, у якій зазначалось наступне:

“ У 10-денний термін надати наступним місцевим ЗМІ: газетам "Гомін Волі", "Фортуна", "Рідне поле", радіо “Стрий FM”, телеканалу TV-LAN, електронним ЗМІ: сайтам 245.ua, guru.ua/strij/, а також оприлюднити на сайті міської ради інформацію:

1. про склад робочої групи, яка займалась розробкою сьогоденної схеми руху транзитних автобусів;

2. Результати поіменного голосування депутатів стрийської міської ради по затвердженню схеми руху автобусів, згідно з якою в травні 2019 року здійснюється рух транзитних автобусів.

Оприлюднення наступної інформації дасть зрозуміти громадськості, хто відповідальний за забезпечення сьогоденних регулярних, безпечних та зручних умов для усіх учасників дорожнього руху та розвантаження вулиць міста Стрий”.

Відповідь оприлюднено 17 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...