• Головна
  • Проводиться відбір громадян на військову службу за контрактом
15:01, 26 липня 2019 р.

Проводиться відбір громадян на військову службу за контрактом

Проводиться відбір громадян на військову службу за контрактом

Стрийським об’єднаним міським військовим комісаріатом Львівської області проводиться відбір громадян призовного віку та військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом у Збройні Сили України на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу у військові частини А0284 ДШВ (м. Львів) та А1556 (м. Мукачево).

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятим на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи , посада і середній заробіток на підприємстві, установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб – підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Гарантовано грошове забезпечення у розмірі:

рядовий, сержантський і старшинський склад від 10 тис. грн. до 18 тис. грн.

офіцерський склад від 13 тис. грн. до 25 тис. грн.

Пільги та соціальні гарантії для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом:

1. Отримання житла за рахунок держави.

2. Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

3. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

4. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією).

5. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

Для отримання більш детальної інформації звертатись за адресою: м. Стрий, вул. Нижанківського, 6 Військовий комісаріат, тел. 5-31-23

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...