• Головна
  • На Стрийщині провели інформаційну кампанію щодо протидії торгівлі людьми
09:47, 31 липня 2019 р.

На Стрийщині провели інформаційну кампанію щодо протидії торгівлі людьми

На Стрийщині провели інформаційну кампанію щодо протидії торгівлі людьми

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми проводилась інформаційна кампанія, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та об’єднання зусиль причетних відомств для подолання цього негативного явища.

Як повідомляють у Стрийській РДА, упродовж двох тижнів відповідні заходи проводились і у Стрийському районі, зокрема, у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Зірниця», міськрайонному центрі зайнятості, через засоби масової інформації.

Вчора, 30 липня, в районному Народному домі управлінням соціального захисту населення спільно з відділом з питань культури, туризму, охорони культурної спадщини, культурних цінностей, національностей та релігій організовано інформаційний захід з метою інформування громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми. Участь в заході взяла заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень та фахівець Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Данилко. На заході також були присутні спостерігачі Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Присутні мали змогу переглянути тематичні відеоролики і отримали інформаційні буклети з даного питання.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...