• Головна
  • Відбулось чергове засіданн Громадської ради при РДА
14:26, 14 серпня 2019 р.

Відбулось чергове засіданн Громадської ради при РДА

Вчора, 13 серпня, відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації.

Як повідомляють у Стрийській РДА, у порядку денному обговорили питання про соціальний захист та соціальний супровід учасників бойових дій АТО (ООС) та членів сімей загиблих в АТО.

Про соціальну допомогу, яка надається демобілізованим воїнам та членам сімей загиблих комунікаторами районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіла його директор Ярослава Теленко. Як зазначила вона у своєму виступі, комунікаторами складено соціальні паспорти відповідно до потреб кожного демобілізованого учасника бойових дій. Воїнам сприяють у вирішенні соціально-побутових умов, юридичних питань, забезпеченні земельними ділянками, оздоровленні їх та членів родин та ін. Деякі демобілізовані з метою подолання складних життєвих обставин перебувають під соціальним супроводом.

Про соціальний захист учасників бойових дій розповіла начальник управління соціального захисту населення РДА Леся Буцерко. З цією метою вже протягом 5 років у районі діє Програма підтримки учасників АТО та членів їх сімей, на виконання якої у 2019 році у районному бюджеті передбачено видатки у сумі 500 тис.грн. Крім цього, соціальний захист здійснюється за кошти державних та обласних програм, за які воїнів направляють на санаторно-курортне оздоровлення, надають послуги з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, покращують житлові умови, оздоровлюють дітей учасників АТО.

Під час обговорення даних питань взяли участь Степан Вега, Андріан Садовський, Святослав Сурма. Висловлено пропозиції щодо співпраці державних структур з громадськими організаціями у напрямку забезпечення розв'язання питань учасників бойових дій АТО (ООС) та членів їх сімей.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...