У Стрию оновлюватимуть очисні споруди

У Стрию оновлюватимуть очисні споруди

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozzoro.

Очікувана ціна виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційних очисних споруд м. Стрия становить 2 мільйони гривень.

Варто зауважити, що побудовані каналізаційні очисні споруди у Стрию були ще в 1978 році. Сьогодні ж фактична продуктивність споруд складає 7 тис. – 10 тис. м³/добу. В документації йдеться, що продуктивність нових мереж має складати 20 тис. м куб. на добу.

Згідно з технічним завданням, підрядник має підготувати аналіз дефектів і пошкоджень конструктивних елементів, розробку дефектних відомостей із зазначенням обсягів реконструкції об’єкту, розробку загальних рекомендацій з подальшого режиму експлуатації ГТС.

Крім цього підрядник має виконати технологічні, гідравлічні та інші розрахунки для визначення необхідності використання всіх існуючих об’єктів на майданчиках ГКНС і КОС.

Реконструкція КОС повинна включати: реконструкцію грабельного відділення (при потребі), заміну всіх площадкових каналізаційних мереж ( трубопроводів, лотків, щитових затворів, засувок) на нові некородуючі в стоках і їх випарах, реконструкцію первинних відстійників із капітальним ремонтом корпусів, заміною обладнання на стійке до корозії. Проектом також мають передбачити заміну всього електрообладнання та засобів автоматизації та диспетчеризації на сучасне, а також мають включити в проект капітальний ремонт з переплануванням виробничо-побутового корпусу з максимальним використанням існуючих приміщень для технологічних, виробничих і побутових цілей.

Аукціон щодо тендеру проведуть 23 вересня, а завершити документацію мають до кінця цього року.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі