Посміхнися життю – ти йому подобаєшся!

Під такою назвою вчора, 10 вересня, відбулась зустріч поліцейських Стрийського відділу поліції з учнями 8-9 класів Нижньолукавицької школи. Під час зустрічі, яка пройшла у формі тренінгу, говорили про життєві цінності.

Про це інформує старший інспектор Сектору моніторингу Стрийського відділу поліції Ольга Марцинюк.

«З якими б проблемами чи негараздами ви б не зустрілися в житті, а з ними зустрічається кожен з нас, завжди знайдуться шляхи їх вирішення і люди, котрі прийдуть на допомогу. Тільки не залишайтеся на самоті зі своїми проблемами. Обов’язково розкажіть про це батькам чи людям, котрим довіряєте, і можливо, ці проблеми вже не будуть такими серйозними, як ви вважали. Кожна людина визначає для себе життєві цінності: любов, сім’я, здоров’я, свобода, гроші тощо, які і визначають її характер і вчинки. Найцінніше, що є у людини – це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній своє. Тож бережіть своє життя і життя інших людей » - наголосила інспектор ювенальної превенції Стрийського відділу поліції Юлія Купранець.

На завершення зустрічі поліцейські запропонували дітям обмінятися побажаннями між собою. Діти зичили одне одному здоров'я, щастя, здійснення мрій.

Фото зі сторінки Ольги Марцинюк у соціальній мережі.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі