У Стрию говорили про заходи щодо протидії торгівлі людьми

У Стрию говорили про заходи щодо протидії торгівлі людьми

Цього тижня у Народному домі міста Стрия відбулась зустріч громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» та представників управління праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, міськрайонного центру зайнятості.

Про це повідомляють у Стрийській міській раді.

Під час зустрічі присутні обговорили проблему торгівлі людьми, яка на жаль є досить глобальною й актуальною у наш час. Представниками громадської організації було запропоновано ряд цікавих заходів, які можна проводити з метою інформування жителів нашого міста та обговорено шляхи запобігання потрапляння у дану ситуацію.

Підсумовуючи, заступник міського голови Роман Волинець наголосив на тісній взаємодії суб’єктів протидії торгівлі людьми у місті Стрию. Присутнім було роздано інформаційні буклети, а для навчання фахівців, уповноважених за ведення цього напрямку роботи, буде проведено тренінг, на якому детально буде роз’яснено про порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та які види допомог гарантуються державою даним особам.

Фото з сайту Стрийської міської ради

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі