Як перейти на спрощену систему оподаткування?

Стрийське управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє:

Якщо суб’єкт господарювання хоче здійснити перехід на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2019 року, то йому необхідно до 13 вересня п.р. подати відповідну заяву.

Суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року. Для цього платнику необхідно не пізніше, ніж з 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, до контролюючого органу за своїм місцем реєстрації подати відповідну заяву. Форма та порядок надання заяви затверджені наказом Міністерства Фінансів України від 20.12.11 №1675. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування за формою, визначеною наказом № 1675.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п.291.4 ст.291 Податкового кодексу.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі