Триває робота над проектом "Система швидкого реагування на інформацію про злочини"

Триває робота над проектом "Система швидкого реагування на інформацію про злочини"

Львівської ОДА Маркіян Мальський взяв участь у конференції щодо відкриття проекту міжнародної технічної допомоги «Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львові».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Проект реалізують за фінансування Європейського Союзу у межах програми транскордонної співпраці Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, дофінансування з боку Львівської ОДА становить майже 3,5 млн грн.

У межах проекту планується будівництво нової будівлі адміністрації управління, ремонт 6 районних відділків у Львові, придбання обладнання та транспортних засобів.

Проект передбачає взаємодію усіх структур, що працюють у сфері забезпечення безпеки, та дозволить підвищити ефективність роботи органів безпеки.

«Поліція Львівщини розуміє, що проект дасть можливість наблизитись до потреб людей та перевести нашу роботу у формат надання якісних послуг. Порядок і безпека в тилу, на тлі військової агресії, відіграють неабияку роль. Наші захисники на передовій мають знати, що поліція може надати безпеку їхнім сім’ям на Львівщині», - наголосив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський.

Бюджет проекту становить 6 млн євро, а тематика охоплює покращення матеріально-технічної бази поліції Львівської області, введення в роботу технічних інновацій, забезпечення можливості цілодобового оперативного контролю за ситуацією у місті.

Цього року триватиме підготовчий етап, в межах якого розроблять проектно-кошторисну документацію, проведуть експертизу та організують тендер  на виконання робіт.

Фото з сайту Львівської ОДА.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі