Літературна зустріч з Оксаною Карнагою

У Стрийській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч читачів, працівників бібліотек та шанувальників української книги з письменницею Оксаною Карнагою.

Письменниця розповіла присутнім про ті поневіряння, які зазнала її родина і у вічних морозах Норильська і безмежних чужих просторах Караганди, зберігши любов до рідної землі, бо всюди була з ними віра в Бога, віра у стійкість української нації, у незнищенність рідної мови, української пісні, національних традицій. Навіть в казематах, на поселеннях українців єднала віра, надія, любов, надавала їм сили і витримки не зламатись, вистояти, а отже й перемогти

Оксана Карнага у своїх творах відтворила події цих років, вклавши свої переживання, почуття, тому, читаючи її твори, стаєш ніби її співрозмовником, співучасником описаних подій.

Усіх, кого цікавить творчість письменниці, запрошують до центральної районної бібліотеки, де можна ознайомитися з творами «Його ім’я «Так» і «Амінь», «Лабіринти долі», «Коли плачуть осінні дощі», «Сповідь вічної мерзлоти».

Літературна зустріч з Оксаною Карнагою, фото-1

Фото з сайту Стрийської РДА.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі