На Стрийщині діє цільова програма

На Стрийщині діє цільова програма

В Стрийському районі діє районна цільова програма по забезпеченню дітей паліативною допомогою, дієтичним харчуванням та виробами медичного призначення.

Про це повідомляють у КНП “Стрийській центральній районній лікарні”.

Програма розроблена за ініціативи голови Стрийської районної ради Р.Козака, заступника голови Стрийської районної ради М.Войтовича , підтримана першим заступником голови Стрийської районної адміністрації Л.Кащуком та прийнята сесією районної ради.

Орфанні хвороби — це вроджені або набуті захворювання, які трапляються вкрай рідко — рідше ніж один випадок на 2000 населення країни. 80% цих захворювань генетично обумовлені. Вони не лише мають тяжкий і хронічний перебіг, але й супроводжуються зниженням якості та скороченням тривалості життя пацієнтів. Такі люди зазвичай потребують дороговартісного, безперервного та пожиттєвого лікування. Більшість орфанних захворювань діагностують у ранньому віці, у 35% випадків вони стають причиною смерті малюків до року, у 10% — дітей у віці до 5 років, у 12% - у віці від 5 до 15 років.

Реалізація Програми дозволити покращити якість життя малих особливих пацієнтів та стане відчутною допомогою для їх батьків.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі