На Стрийщині пройшов патріотичний велопробіг «Від Бандери до Бандери»

На Стрийщині пройшов патріотичний велопробіг «Від Бандери до Бандери»

У суботу, 14 вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, в рамках відзначення Року Степана Бандери на Стрийщині пройшов патріотичний велопробіг «Від Бандери до Бандери».

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Велопробіг стартував біля пам’ятника Степану Бандері у місті Стрию, а фінішною його локацією була музей-садиба Степана Бандери в селі Воля Задеревацька.

Понад 50 велосипедистів, серед яких керівники районної влади, установ та організацій, представники духовенства, громадських організацій, молодь, вихованці спортивних та загальноосвітніх шкіл району, ветерани спорту і звичайні прихильники здорового способу життя вирушили по заздалегідь визначеному маршруту, віддаючи шану Степану Бандері, а також новітнім Героям України.

Учасники велопробігу зупинялися на Алеї пам’яті Небесної Сотні, що поблизу села Фалиш, а також у Сквері пам’яті Тараса Бруса у Бані Лисовицькій, де молитвою, яку очолив о.Михайло Зубкович, вшанували Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО (ООС).

Завершився маршрут у селі Воля Задеревацька, де велосипедисти взяли участь у відкритті нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням та вшанували Голову Проводу ОУН Степана Бандеру у музею-садибі, де кожний також міг оглянути експонати музею. Закінчився велопробіг смачним козацьким кулішем.

Фото з сайту Стрийської РДА.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі