У Стрию відбувся турнір «Кубка Володимира Данилюка»-2019

У Стрию відбувся турнір «Кубка Володимира Данилюка»-2019

У суботу 14 вересня, на Стрийському центральному міському стадіоні «Сокіл» відбувся XI традиційний регіональний дитячий турнір з футболу серед команд ДЮСШ 2008-2009 р.н та молодші, на призи майстра спорту СРСР, володаря Кубка СРСР 1969 року, заслуженого тренера України, найкращого бомбардира ФК «Карпати» (Львів) за усю історію Володимира Олексійовича Данилюка.

У цих змаганнях взяли участь чотири дитячі команди: ДЮСШ Борислав (тренер – Андрій Лисак), ФК «Дрогобич» (тренер – Володимир Когут), ДЮСШ-1 Стрий (тренер – Юрій Галій) та ДЮСШ-2 Стрий (тренер – Василь Багрич).

Регламент турніру – два тайми по 15 хв.

Технічні результати матчів та футболістів, які забивали голи:

  • ФК «Дрогобич» - ДЮСШ-1 (Стрий) 0:1 ( гол на рахунку Святослава Вороб’яка);
  • ДЮСШ-2 (Стрий) – ДЮСШ Борислав 0:2 (Олег Дзюринець-2);
  • ДЮСШ (Борислав) – ДЮСШ-1 (Стрий) 0:0;
  • ФК «Дрогобич» - ДЮСШ-2 (Стрий) 1:2 (Іван Бобурчак – Марко Козак-2);
  • ДЮСШ (Борислав) – ФК «Дрогобич» 2:0 (Самуїл Макула-2);
  • ДЮСШ -1 (Стрий) – ДЮСШ-2 (Стрий) 5:0 (Олександр Брич-2, Станіслав Хромов, Владислав Солиган, Денис Огородник).

Відтак, дві команди – ДЮСШ-1 (Стрий) та ДЮСШ (Борислав) набрали однакову кількість очок – по 7. Однак, юні стрийські футболісти зуміли забити на цьому турнірі шість м’ячів, а їхні суперники – лише чотири. Завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів переможцем турніру стала перша команди ДЮСШ (Стрий), друге місце виборола команда ДЮСШ (Борислав), третє – ДЮСШ-2 (Стрий)

Довідково:

Володимир Олексійович Данилюк народився 4 липня 1947 року у м. Стрий. Він є вихованцем Стрийської ДЮСШ у якій навчався з 1960 по 1965 рр. під керівництвом відомого тренера Теодозія Федоровича Сисіна. Тринадцять років він радував своєю неповторною, неординарною та видовищною грою палких прихильників та любителів футболу, виступаючи за найкращий футбольний галицький клуб – львівські «Карпати». У складі львів’ян став володарем Кубка СРСР 1969 року та чемпіоном СРСР 1971 року (Iліга). За час гри у львівських «Карпатах» він забив 88 м’ячів у чемпіонатах СРСР, ще 6 м’ячів – у Кубку СРСР та 34 м’ячі у міжнародних матчах. Володимир Данилюк є найкращим бомбардиром львівських «Карпат» за усю історію. Після завершення футбольної кар’єри своє подальше життя він пов’язав з футболом, обравши шлях дитячого тренера. Нині він успішно працює тренером відділення футболу у Львівському училищі фізичної культури, де тренує та передає свій багатий досвід і знання юним футбольним даруванням. Його вихованцями є: чемпіони Сеульської Олімпіади 1988 року, заслужені майстри спорту СРСР Володимир Татарчук та Вадим Тищенко, чемпіон Європи серед юнацьких команд 1988 року, бронзовий призер юнацького чемпіонату Європи 1986 року, майстер спорту СРСР, стриянин Олег Бенько, бронзовий призер чемпіонату України 1998 року у складі львівських «Карпат», фіналіст Кубка України 1993 року, майстер спорту України, стриянин Анатолій Петрик, а також екс-гравці львівських «Карпат», майстри спорту України Михайло Стельмах, Володимир Різник, Роман Гнатів, Ярослав Ланцфер та багато інших.

Фото: Михайло Олійник

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі