Команда Стрийської єпархії УГКЦ перемогла в міжєпархіальному турнірі

Команда Стрийської єпархії УГКЦ перемогла в міжєпархіальному турнірі

Вчора, 24 вересня, в Тернополі відбувся ІV-й міжєпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча. Турнір, участь у якому взяли дев’ять команд та близько 100 священиків, проходив на футбольних майданчиках Тернопільського національного економічного університету.

Про це повідомляє прес-служба Стрийської Єпархії УГКЦ.

Організатором змагань став відділ душпастирства спорту УГКЦ, який очолює священик Стрийської єпархії о. Олег Кобель, за участю о. Михайла Піняги та Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. У футбольних змаганнях взяли участь команди священиків та дияконів із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Самбірсько-Дрогобицької, Хмельницької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської, Коломийської й Мукачівської єпархій.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобули священнослужителі Стрийської єпархії, які у фіналі здолали команду Львівської архієпархії з рахунком 3-0. Третє місце посіла команда Івано-Франківської архиєпархії.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команди–призери турніру отримали пам’ятні кубки, які під спільні оплески учасників вручив о. Олег Кобель, який ще раз привітав переможців та подякував священикам, які прибули до Тернополя та взяли участь у турнірі.

Фото з сайту Стрийської Єпархії УГКЦ.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі