Ветерани УПА Стрийщини мають намір взяти участь в урочистостях 14 жовтня

Цього тижня, відбулась зустріч першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука з головою ГО «Стрийська Станиця Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім.Генерала Р.Шухевича-Т.Чупринки» Ярославом Ільківим та членами цієї організації.

Як повідомляють у Стрийській РДА, під час зустрічі вели мову про надання транспортної допомоги членам організації для забезпечення їхньої участі у заходах з нагоди Дня захисника України, що відбудуться 14 жовтня у Львові. Під час зустрічі йшлося також про соціальний захист ветеранів УПА.

Слід зазначити, що сьогодні в районі налічується 26 ветеранів УПА, яким з районного бюджету проводиться щомісячна доплата до пенсії у розмірі 600 гривень, а також виплачується щоквартальна адресна грошова допомога на відшкодування пільг з оплати житлово-комунальних послуг. Крім цього, у 2019 році з нагоди Дня Героїв 6 осіб було нагороджено грошовими преміями на загальну суму 3 тис.грн. Райдержадміністрація постійно забезпечує ветеранів УПА автотранспортом для участі в обласних та районних заходах.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі