У Стрию відбувся сімейний фестиваль “Фестини для родини”

У неділю, 29 вересня 2019 року, в місті Стрию відбувся сімейний фестиваль “Фестини для родини”.

Як повідомляє прес-служба Стрийської Єпархії УГКЦ, організаторами заходу були Єпархіальний інститут душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни та центр розвитку сім’ї “Теплі долоні”.

Святкування розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією в храмі святих рівноапостольних Володимира і Ольги, яку очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський.

Після завершення богослужіння всі учасники пройшли спільною ходою до Стрийського коледжу ЛНАУ, на території якого відбувалася подальша програма фестивалю. Зокрема, було проведено зустріч на тему “Краса християнського подружжя” з учасниками спільноти “Рух християнських сімей”. Для дорослих відбувалися лекції на теми: стосунки до одруження, стосунки у подружжі, батьківство, народження та виховання дітей, фінансова грамотність, догляд за здоров’ям у сім’ї. Для підлітків та дітей проводилися майстер-класи з гончарства, миловаріння, виготовлення свічок та подарункових букетів з овочів і фруктів, анімаційні ігри, танці та аквагрим.

Слід зазначити, що в часі фестивалю було проведено благодійну лотерею, виручені кошти з якої були призначені на лікування Вікторії Кузь. А на завершення, відбувся святковий концерт за участі місцевих колективів, танцювального ансамблю “Стрияночка” та супер-фіналістів шоу Х-фактор – гурту “Тріода”.

Фото з сайту Стрийської Єпархії УГКЦ.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі