• Головна
  • Громадських слухань тепер вимагають вже стрийські депутати
20:22, 1 жовтня 2019 р.

Громадських слухань тепер вимагають вже стрийські депутати

Місцеві обранці зареєстрували у Стрийській міській раді Повідомлення про ініціативу щодо проведення громадських слухань. Мова йде про ситуацію, яка склалась довкола КП «Стрийводоканал» та намірів керівництва даного підприємства підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення.

14 місцевих обранців підписались під документом, у якому пропонують питання для громадського обговорення. Зокрема вони хочуть заслухати:

1. Звіт директора КП «Стрийводоканал» В. Козака та заступника Стрийського міського голови І. Стецика щодо виконання висновків робочої групи по вивченню окремих питань діяльності КП «Стрийводоканал».

2. Інформацію щодо економічного обґрунтування запропонованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно до оголошення КП «Стрийводоканал» від 20.09.2019 року, та правові підстави їх встановлення.

3. Інформацію щодо відповідності послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення які надаються КП «Стрийводоканал» вимогам до якості житлово-комунальної послуги визначених законодавством.

На громадські слухання ініціатори пропонують запросити також міського голову – Романа Шрамов'ята, членів виконавчого комітету Стрийської міської ради, депутатів Стрийської міської ради та керівний склад КП «Стрийводоканал».

Натомість на сайті Стрийської міської ради вже з'явилось розпорядження міського голови щодо проведення громадських слухань з даного питання 15 жовтня о 17:00 у приміщені Народного дому, що по вул. Народна, 8.

Громадських слухань тепер вимагають вже стрийські депутати, фото-3

Для реєстрації необхідно мати документ, який посвідчує особу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия

Коментарі

Оголошення
live comments feed...